PSP Hizmetleri , Playstation Portable

Ankara’da Playstation Oyun Konsollarının Tamir Bakım Yedek Parça Ve Servis Hizmeti Şimşek Elektronikden..

 

 

 

 • PSP’m arızalandı, Ne yapmalıyım?
 • İkinci El PSP’mi satmak istiyorum.
 • Bir PSP Sahibi olmak istiyorum.
 • PSP ‘a oyun yükletmek istiyorum.
 • Bütün bu konularda mutlaka uzmanlaşmış kişilere danışmanız gerekmektedir.

Ankara Yeni Maltepe Pazarı , L Peron Numara 20 de, Playstation ve oyun konsollarında Hizmet veren Şimşek Elektronik , Her türlü oyun konsoluyla  ilgili problemlerinizi çözmenin yanı sıra, İkinci el ve sıfır PSP konsolların alım satımını da yapıyor.

Telefon ile ulaşmak için ;

0(537) 684-05-56

 

PSP Hizmetleri , Playstation Portable” için 10 yorum

 1. elimdeki psp-1001 model konsolun joystik tuşu arızalı, bunun tamiri, yedek batarya ve şarj cihazı, ve karttan oyun açmak için yazılım kırılımı bana kaç mal olur? cevap verirseniz teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

  1. psp 1001 joystik ve değişim işçiliği dahil + batarya +şarj cihazı + version kırma işlemi + hafıza kartınıza full oyun yükleme 100 TL 🙂 saygılar.

 2. akrabam pspyi bozmuş, hiçbir şekilde açılmıyor, r tuşuna basarakta açılmıyor, yapılma durumu varmıdır varsa kabaca fiyat alsam iyi olur

 3. merhaba benim pspim sehpanın köşesine çarptı dışında bir kırılma söz konusu değil fakat içinde sadece sol alt köşesi görünür durumda açtığım zaman çatlaklar var barkot çizgileri gibi ve ekranın sol alt köşesi dışında her tarafı siyah ne kadara tamir olur acaba?

  1. aslı hanım ekran değişimi büyük ihtimal,fiyat modele göre değişir ortalama 70,100 arası bana ulaşın 537 684 05 56

 4. merhaba benim psp var sürümünü bilmiyorum satmak istiyorum yanında 2 tane oyun var pes 14 le assasins creed bladborne ter remiz ekran da sadece 1 tane çizik var çok gözükmüyo kaç tlye alırsınız

Bir cevap yazın