FIFA 12’nin ilk videosu sızdı

FIFA 12’nin ilk videosu sızdı. FIFA serilerinin en gelişmiş oyunu olacak olan FIFA 12’ye gelen tüm yenilikleri bu videodan izleyebilirsiniz.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

EA Sports’un geliştirdiği ve dağıttığı FIFA futbol serilerinin yeni oyunun ilk videosu internete sızdı. FIFA 12 adını taşıyacak yapımın videosu nasıl sızdı, kim çekti internete ekledi şu an için bilinmiyor. Video ilk olarak yabancı kaynaklı FIFA severlerin bir araya geldiği fan sitesinde yayınlandı.

Konsollar ve PC platformu için geliştirilen oyunun videoya bakıldığında animasyonlar ve topa baskı sisteminin bir hayli geliştiği görülüyor. Grafiksel açıdan 2010 ve 11 serilerine nazaran pek gelişme görülmüyor.

Dünyanın dört bir yanında futbol severlere eğlenceli anlar yaşatmak için geliştirilen oyunların yüksek sistem ihtiyaçlarıyla satşa sunulmasına olumlu bakmayan EA Sports, PC için yeterli görseli sunacak bir FIFA 12 oyunuyla oyuncularla olacak. Konsollardaki FIFA ve PES çekişmesi için ise EA Sports, çok iddialı geliyor. Son iki senedir liderlik bayrağını elinde tutan FIFA, bu yıl da PES’i geçecek gibi gözüküyor.

Büyük çarpışma için günler sayılıyor, iki oyunun akıbeti merak konusu.

Kaynak: Beyaz gazete

Bir cevap yazın